Pronájem kanceláří
724 990 055

Sídla firemZákladní informace

Pokud máte firmu či nějakou zakládáte, zajisté uvažujete i o vhodné adrese Vašeho sídla. Pro podobné účely není rozumné nechávat sídlo firmy přímo v místě Vašeho bydliště a skutečné prostory podnikání mohou být na nepříliš vhodné adrese. Právě pro tyto účely lze výborně využít virtuálního sídla.cena za sídlo společnosti na adrese Dělnického domu, Žižkova 15, Jihlava je 500,-Kč měsíčně bez DPH a obsahuje tyto služby:

prestižní adresu ve známém orientačním místě v centru města
vyzvednutí pošty ze schránky a informace o příchozí poště na Váš email
možnost využití zasedacích místností při jednání se zákazníky nebo úřady 2h/měsíc zdarma
bezplatné parkoviště při obchodní schůzce v zasedací místnosti
ostatní služby jako např. scan obsahu pošty, přeposílání pošty na Vámi určenou adresu, další pronájem místností nad 2h/měsíc, přidělení telefonní čísla, operátorka atd. ... jsou zpoplatněny dle dohody.


Co riskujete, pokud si sídlo necháte doma


časté návštěvy úřadů
méně prestižní adresa
možné návštěvy věřitelůVýhody virtuálního sídla

Mezi hlavní výhody patří možnost sídlit na relativně prestižní adrese, zatímco můžete fungovat s nízkými náklady. Firma může nadále podnikat kde je, popřípadě i z domova, ale oficiální sídlo má jinde. Také není třeba měnit sídlo firmy například při přestěhování kanceláří. Nemalou výhodou je i skrytí vašeho skutečného místa podnikání před veřejností. Samozřejmě virtuální sídlo nelze považovat za ochranu před úřady či věřiteli, zajišťuje však základní ochranu soukromí.

Poskytujeme také zasedací místnost či salonek pro obchodní setkání a porady. Díky průběžnému využití více klienty však ušetříte značné náklady za nájem a údržbu reprezentativních prostor.Zasedací místnost v Jihlavě

Pro účely obchodních setkání a schůzí poskytujeme zasedací místnost, v případě potřeby lze využít i naše společenské prostory. Jsme schopni zajistit obědy, rauty, školení, firemní oslavy a další akce. Přímo v místě Vašeho oficiálního sídla tak můžete vyřešit Vaše obchodní i společenské záležitosti. Nemalou výhodou je samozřejmě prestižní adresa v centru Jihlavy i výborná dopravní dostupnost.

Bezplatné parkoviště

U naší budovy je k dispozici parkoviště zdarma. V případě potřeby je v blízkém okolí několik dalších parkovacích ploch, snadno zaparkujete i v případě pořádání větších firemních akcí či školení. Většina parkovišť v okolí je navíc pod stálým dohledem městské policie. Parkoviště je určené rovněž pro parkování autobusů.Pořádání konferencí a briefingů


Kromě virtuálních sídel zajišťujeme v našich prostorách provoz konferenčního sálu a dalších společenských místností, včetně nezbytného zázemí. Můžete zde pořádat typicky společenské akce, jako například plesy či oslavy, a samozřejmě různá školení a firemní schůze.

Mimo prostory zajišťujeme také plnohodnotný catering včetně obsluhy. Sál vám nachystáme podle Vašich konkrétních požadavků, dokážeme zajistit veškerou potřebnou techniku a reprezentativní výzdobu. Techniku Vám samozřejmě nastavíme a patřičně Vás zaškolíme v používání. Maximální kapacita sálu je až 350 osob, salonek s barem je maximálně pro 150 osob. Je možné celkovou kapacitu navýšit díky možnosti propojení hlavního sálu a všech ostatních salonků.

Sídlo své společnosti můžete mít doma, v pronajaté či vlastní kanceláři nebo u nás. Rozhodněte se, jaké řešení je nejlepší pro Vaše podnikání.
Kontakty
Dělnický dům Jihlava Vladislav Jiroušek
Dělnický dům Jihlava info@delnak.cz
Dělnický dům Jihlava 724 990 055
Kde nás najdete
Dělnický dům JihlavaŽižkova 1696/15
Jihlava, 586 01
Dělnický dům Jihlava
Dělnický dům Jihlavawww.delnak.cz
Dělnický dům JihlavaParking z ulice Seifertova
Webové stránky / software / seo Primesoft