Virtuální sídla firem

Pokud máte firmu či nějakou zakládáte, zajisté uvažujete i o vhodné adrese Vašeho sídla. Pro podobné účely není rozumné nechávat sídlo firmy přímo v místě Vašeho bydliště a skutečné prostory podnikání mohou být na nepříliš vhodné adrese. Právě pro tyto účely lze výborně využít virtuálního sídla.

Cena za sídlo společnosti na adrese Dělnického domu, Žižkova 15, Jihlava je 500,-Kč měsíčně bez DPH a obsahuje tyto služby:

Dělňák.cz Důležité informace

prestižní adresu ve známém orientačním místě v centru města
vyzvednutí pošty ze schránky a informace o příchozí poště na Váš email
bezplatné WiFi připojení k internetu
bezplatné parkoviště při obchodní schůzce v zasedací místnosti
ostatní služby jako např. scan obsahu pošty, přeposílání pošty na Vámi určenou adresu, další pronájem místností nad 2h/měsíc, přidělení telefonní čísla, operátorka atd. ... jsou zpoplatněny dle dohody.

Dělňák.cz Co riskujete, pokud si sídlo necháte doma

časté návštěvy úřadů
méně prestižní adresa
možné návštěvy věřitelů

Výhody virtuálního sídla

Mezi hlavní výhody patří možnost sídlit na relativně prestižní adrese, zatímco můžete fungovat s nízkými náklady. Firma může nadále podnikat kde je, popřípadě i z domova, ale oficiální sídlo má jinde. Také není třeba měnit sídlo firmy například při přestěhování kanceláří. Nemalou výhodou je i skrytí vašeho skutečného místa podnikání před veřejností. Samozřejmě virtuální sídlo nelze považovat za ochranu před úřady či věřiteli, zajišťuje však základní ochranu soukromí. Poskytujeme také zasedací místnost či salonek pro obchodní setkání a porady. Díky průběžnému využití více klienty však ušetříte značné náklady za nájem a údržbu reprezentativních prostor.


Zasedací místnost v Jihlavě

Pro účely obchodních setkání a schůzí poskytujeme zasedací místnost, v případě potřeby lze využít i naše společenské prostory. Jsme schopni zajistit obědy, rauty, školení, firemní oslavy a další akce. Přímo v místě Vašeho oficiálního sídla tak můžete vyřešit Vaše obchodní i společenské záležitosti. Nemalou výhodou je samozřejmě prestižní adresa v centru Jihlavy i výborná dopravní dostupnost.


Bezplatné parkoviště

U naší budovy je k dispozici parkoviště zdarma. V případě potřeby je v blízkém okolí několik dalších parkovacích ploch, snadno zaparkujete i v případě pořádání větších firemních akcí či školení. Většina parkovišť v okolí je navíc pod stálým dohledem městské policie. Parkoviště je určené rovněž pro parkování autobusů.


Pořádání konferencí a briefingů

Kromě virtuálních sídel zajišťujeme v našich prostorách provoz konferenčního sálu a dalších společenských místností, včetně nezbytného zázemí. Můžete zde pořádat typicky společenské akce, jako například plesy či oslavy, a samozřejmě různá školení a firemní schůze. Mimo prostory zajišťujeme také plnohodnotný catering včetně obsluhy. Sál vám nachystáme podle Vašich konkrétních požadavků, dokážeme zajistit veškerou potřebnou techniku a reprezentativní výzdobu. Techniku Vám samozřejmě nastavíme a patřičně Vás zaškolíme v používání. Maximální kapacita sálu je až 350 osob, salonek s barem je maximálně pro 150 osob. Je možné celkovou kapacitu navýšit díky možnosti propojení hlavního sálu a všech ostatních salonků. Sídlo své společnosti můžete mít doma, v pronajaté či vlastní kanceláři nebo u nás. Rozhodněte se, jaké řešení je nejlepší pro Vaše podnikání.


Dělňák.cz Aktuálně volné pozice

Šatnář/Šatnářka - více informací na info@delnak.cz
Čísník/servírka - více informací na restaurace@delnak.cz
Kuchař/kuchařka - více informací na restaurace@delnak.cz
Sklář/sklářka - více informací na restaurace@delnak.cz
Kontakty Restaurace
Michal Daniš
Manažer restaurace a cateringu
Rezervace, objednávky jídel: 565 555 323
restaurace@delnak.cz
774 164 343
Kontakty společenský sál
Vladislav Jiroušek
manažer produkce, pronájmy sálů
info@delnak.cz
724 990 055
Kontakty D-club
Jan Martinec
manažer produkce a event
martinec.jan.cz@gmail.com
737 142 815
Kde nás najdete
Žižkova 1696/15
Jihlava, 586 01
www.delnak.cz
Parking z ulice Seifertova
Pivovarský hostinec
Dělňák.cz
Web
Dobrovského 2027
Havlíčkův Brod
774 181 848
restaurace@hostinecrebel.cz
Rebel Na Rynku
Dělňák.cz
Web
Havlíčkovo náměstí 51
Havlíčkův Brod
775 233 392
rebelnarynkuhb@gmail.com
Kozlovna Havlíčkův Brod
Dělňák.cz
Web
Smetanovo náměstí 1975
Havlíčkův Brod
775 233 187
kozlovna.smetanak@gmail.com
© Dělnický dům Jihlava 2024
Created by PRIMESOFT software development