Konference

Dělňák.czZákladní informace:

V prostorách Dělnického domu zajišťujeme provoz školícího sálu a dalších společenských místností, včetně nezbytného zázemí. Prostory jsou vhodné pro pořádání konferencí, školení s možností zajištění veškerého cateringu, plesů, večírků, koncertů, workshopů, prezentačních akcí, svateb a rodinných či jiných společenských oslav.

Velký kongresový sál pojme při divadelním uspořádání přes 400 osob, při školním uspořádání 250 osob. Celkovou kapacitu je možné také navýšit díky možnosti propojení hlavního sálu a všech ostatních salonků. Sál vždy upravíme dle konkrétních potřeb, lze například vyčlenit volné prostory, dodat stoly či připravit pódium. Pro potřeby konferencí a školení lze umístit přímo v sále výstavu či prezentaci výrobků a služeb.

Dokážeme zajistit veškerou potřebnou techniku, reprezentativní výzdobu a plnohodnotný catering včetně obsluhy.

Techniku Vám samozřejmě nastavíme a patřičně Vás zaškolíme v používání. Díky mnoha letům zkušeností s pořádáním všech typů akcí Vám rádi pomůžeme vše připravit pro bezchybný průběh.

V roce 2015 prošel Velký společenský sál významnou rekonstrukcí elektroinstalace a akustiky. Akustika je nově řešena pomocí akustických SDK obkladů, Quadrillo obkladů a akustických závěsů. Dle výstupního měření ze dne 30. 4. 2015 došlo v sále k výraznému zlepšení akustických podmínek.

Bezplatné parkoviště
Významnou výhodou je vlastní parkoviště, které je Vám zdarma k dispozici. Nebudete mít tedy problém s parkováním ani v centru města. V případě potřeby je v blízkém okolí několik dalších parkovacích ploch, snadno zaparkujete i v případě pořádání větších firemních akcí či školení. Většina parkovišť v okolí je navíc pod stálým dohledem městské policie. Parkoviště je určené rovněž pro parkování autobusů.

Zobrazit nabídku salónků
Kontakty Restaurace
Michal Daniš
Manažer restaurace a cateringu
Rezervace, objednávky jídel: 565 555 323
restaurace@delnak.cz
774 164 343
Kontakty společenský sál
Vladislav Jiroušek
manažer produkce, pronájmy sálů
info@delnak.cz
724 990 055
Kontakty D-club
Jan Martinec
manažer produkce a event
martinec.jan.cz@gmail.com
737 142 815
Kde nás najdete
Žižkova 1696/15
Jihlava, 586 01
www.delnak.cz
Parking z ulice Seifertova
Pivovarský hostinec
Dělňák.cz
Web
Dobrovského 2027
Havlíčkův Brod
774 181 848
restaurace@hostinecrebel.cz
Rebel Na Rynku
Dělňák.cz
Web
Havlíčkovo náměstí 51
Havlíčkův Brod
775 233 392
rebelnarynkuhb@gmail.com
Kozlovna Havlíčkův Brod
Dělňák.cz
Web
Smetanovo náměstí 1975
Havlíčkův Brod
775 233 187
kozlovna.smetanak@gmail.com
© Dělnický dům Jihlava 2024
Created by PRIMESOFT software development